Новинки

Послуги

Наші новини

Вітаємо з Великоднем!

Вітаємо з Великоднем! Щиро вітаємо усіх Вас з Світлими Великодніми Святами. Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров`я, любов,…

Дякуємо за привітання!

Дякуємо за привітання! Ми щиро дякуємо за Новорічні привітання ієромонаху Платону та вітальні малюнки діточкам воскресної школи.

Поширені запитання

Які камені потрібно використовувати для закладки в кам’янку?

Краще за все використовувати для кам’янки гірські породи – перидотит і габбро-діабаз. Причин декілька – це і екологічна чистота, і відмінні теплотехнічні властивості цих порід. Зараз такі камені фінської або вітчизняного проіхожденія доступні всім (принаймні, зараз їх можна придбати майже в кожному місті), та й коштують вони недорого. Настійно радимо використовувати тільки ці перевірені камені.

За яким принципом працює Канадська піч?

Працює вона досить просто – за принципом газогенератора, тобто тліючого горіння. Конструкція така, що вона сама за рахунок конвекції дуже сильно і рівномірно перемішує повітря по всьому об’єму приміщення. Знизу вона засмоктує в свої труби, які оперізують топку, холодне повітря, а зверху викидає вже повітря, нагріте до 60-80 проградусів. У той же час температура самої поверхні печі залишається відносно низькою, вона на відміну від печей типу «буржуйки» ніколи не розжарюється.

Чи можна поставити в парилку кам`янку з меншою потужністю, ніж об`єм приміщення?

Потужність печі повинна відповідати об’єму сауни. Використовувати піч меншої потужності – безглуздо – сауна не прогріється до потрібної температури.

Чим відрізняються булер'ян та канадска пічь?

В даний час на ринку опалювальних печей і, зокрема, в інтернеті існує кілька назв однієї конструкції газогенераторної печі.
Відвідавши німецький сайт виробничої компанії Bullerjan, ми розуміємо, що це калорифер із Канади, винайдений канадськими інженерами-енергетиками у 70-х роках минулого століття, звідси й походить назва «Канадські печі».

Компанія “Новаслав” займається виробництвом металевих опалювальних печей та печей-кам`янок для саун та лазень. Багаторічний досвід в проектуванні і виробництві дозволив нам створити широкий модельний ряд серійної продукції.

Але крім цього, ми можемо виготовити піч-кам’янку згідно Вашого індивідуального замовлення з урахуванням всіх вимог та побажань. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати необхідну піч.

Ми пропонуємо: металеві печі для лазні, дров’яні печі для лазні, печі для російської лазні, печі кам’янки, дров’яні опалювальні печі та ін. У нас ви можете не тільки купити піч для лазні або опалювальну піч, але й отримати детальну консультацію про товар, а також висловити побажання стосовно індивідуального замовлення.

Продукція компанії «Новаслав» завжди відповідає останнім технічним досягненням в області металевих опалювальних печей. Використовуючи можливості українського металургійного комплексу, ми вибираємо тільки оптимально підходящі сорти і марки сталі для виробництва.

Вся продукція має сертифікати відповідності згідно діючим ТУ.

Start typing and press Enter to search

Корзина

Немає товарів у кошику.