НОВИНКА!

НОВИНКА!

Сучасна піч «Огнєв» давно вже «переросла» своїх попередниць, ставши більш ефективної та економічної.

Топка і верхня пластина печі виготовлена ​​з якісної конструкційної сталі товщиною 4 мм. Конструкція печі обладнана конвекційним кожухом, який створює потоки повітря і швидко нагріває приміщення, віддаючи тепло від печі. Але найважливіше, що на поверхні печі «Огнєв» можна розігрівати або готувати їжу і одночасно обігрівати приміщення, а також підключивши бак печі до теплообмінника – нагрівати воду.

Чавунна решітка і зольник, дозволяють регулювати інтенсивність доступу повітря до дров, та управляти процесом горіння – посилюючи або зменшуючи його. Зольник печі також служить для швидкого і акуратного видалення золи.

Функція дожига пічних газів, яка властива «Канадським печам» (буллер`ян), також реалізована в печі «Огнєв», що дозволяє використовувати режим тривалого горіння до 8 годин на одній закладці дров. Дрова в цьому випадку навіть не горять, а тліють, «розкладаються» з виділенням газу, який, власне, і горить. Такий спосіб дуже ефективний – ККД печі «Огнєв» значно зростає, і паливо згорає з утворенням мінімальної кількості відходів золи. А невеликі розміри і маса дозволяють з легкістю демонтувати піч при її сезонному використанні.

Start typing and press Enter to search

Корзина

Немає товарів у кошику.