Про печі кам’янки

Баня – це один з кращих способів відпочити, розслабитися після важкого робочого дня, а також, це місце, де ви зможете поспілкуватися і відмінно провести час зі своїми друзями і близькими людьми.

Також можна і охарактеризувати сучасну сауну. Щоб не зіпсувати собі і своїй компанії час відпочинку, Вам необхідно розраховувати на хорошу піч для лазні, яка швидко розігріє приміщення і повністю протопить лазню.

Печі для лазні на сьогоднішній день знайти дуже просто, але варто пам’ятати, що всі печі банні, в залежності від їх конструкції і всіх матеріалів, використовуваних при створенні печі сауни, мають зовсім різні характеристики. З недавнього часу одну з лідируючих позицій займає піч кам’янка. Її назва говорить зовсім не про те, що, якщо кам’янка, значить, зроблена з каменю.

Піч кам’янка для лазні та сауни являє собою металеву піч, що володіє відмінною властивістю швидкого нагріву. Печі називаються кам’янками, тому що в конструкції печі є відсік для маси каменів, в якій вони нагріваються і віддають тепло, тривалий період часу. В інших якостях і характеристиках, кам’янки – це ті ж самі дров’яні печі, але вони більш безпечні для оточуючих, тому чадний газ, який утворюється під час згоряння дров, не проникає в приміщення.

Печі для бань компанії «Новаслав» виробляються із застосуванням сталі товщиною 4 мм, а верхньої плити топки 8 мм, забезпечуючи високу стійкість топки до температур і довговічність кам’янки. Якісне виробництво печей дозволяє оперативно нагрівати лазні до необхідної температури використовуючи при цьому мінімальну кількість дров.

Відповідно до площі банного приміщення наші фахівці збільшують опалювальну потужність печі, а також для лазень комерційного використання виробляють кам’янки серії «ПРОФІ», які виготовляють з нержавіючої жаростійкої сталі з вмістом хрому 18%, що значно подовжує термін служби печі.

Ми пропонуємо вам тільки якість та надійність печей!

Start typing and press Enter to search

Корзина

Немає товарів у кошику.